Jednym z  ulubionych dań uczestników WTZ PSONI Koło w Krośnie są pierogi. Wszyscy o tym mówią jednym głosem - ta potrawa mogłaby gościć na warsztatowym stole jak najczęściej. W związku z tym podjęli wspólne wyzwanie - postanowili wesprzeć swoich kolegów i koleżanki z pracowni małej gastronomii i cukierniczo - garmażeryjnej i razem ulepili prawie 700 pierogów. Najlepszy moment - degustacja! Bo nic nie smakuje tak dobrze jak wspólnie przygotowany posiłek. Satysfakcji i zachwytom nie było końca!